login

Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Celodřevěný plot na pozinkovaných sloupcích

Místo:

Nebušice, Praha 6 ,okr. , kraj:

Popis:

Majitelé měli původní pletivový plot, který se jim příliš už nelíbil a tak nás požádali o nějakou variantu, která bude vypadat lépe a bude se hodit do jejich poměrně hodně hustě zarostlé zahrady. Také chtěli, aby nový plot nebyl příliš průhledný. Navrhli jsme jim tedy dřevěný plot s vodorovně umístěnými plotovkami, s kompletně překrytými sloupky. A myslím, že výsledek opravdu stojí za to :)

Dřevěné plotové výplně smontované do oblouku

Místo:

Kostelec nad Labem ,okr. Mělník, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Zhotovení dřevěných plotových polí do oblouku, v části nad betonovou podezdívkou byly plotovky přidělané z obou stran, tak aby plot byl neprůhledný. Dále zde byla instalována automatická posuvná brána a branka.

Jeden z našich nejpovedenějších plotů ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Jeden z našich nejpovedenějších plotů, na který jsme opravdu hrdí. Architekt navrhl klientovi kombinaci gabionu a sibiřského modřínu. Výsledek si myslím opravdu povedl. Spodní gabion je tvořen hnědo-černou břidlicí. Horní část je formována souborem prken ze sibiřského modřínu, prkna mají dvě různé šířky, což ještě více podtrhuje originalitu celého plotu. Vše je navíc decentně doplněno sloupky a ostatními kovovými konstrukcemi, které jsou ve stejném odstínu jako rámy oken na domě. Boční plot je pak zhotoven z klasického pletiva.

Luxusní dřevěný plot ze sibiřského modřínu

Místo:

Psáry ,okr. Praha - západ, kraj: Sředočeský

Popis:

Stavba plotu z nadčasového a dlouhodobého materiálu. Investor, který žije hned vedle lesa, měl za požadavek nějaký přírodní, přitom bezúdržbový a dlouhověký plot. Proto jsme mu navrhli tu nejlepší kombinaci. Která se skládá s pozinkovaných sloupků, na kterých jsou vodorovně umístěny prkna ze sibiřského modřínu. Ačkoliv je tento plot z přírodních materiálů, bez použití plastu, tak má trvanlivost kolem 30 let. Součástí plotu je otočné stání na popelnici, dvoukřídlá brána, branka a devítimetrová samonosná brána na dálkové ovládání. Aby plot působil co nejpřirozeněji, tak všechny kovové sloupky byly překryty vertikálními prkny, plot tak působí uceleně a velice elegantně. Součástí dodávky bylo i zhotovení balkónového zábradlí ve stejném stylu, jako je plot.

Dřevěný plot pro firmu Strabag - Distribuční centrum pro VF Corporation – II. etapa, Klecany; P3 Log

Místo:

Křeslice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Realizovali jsme pro firmu Strabag nový dřevěný, neprůhledný plot na akci Distribuční centrum pro VF Corporation – II. etapa, Klecany; P3 Logistic Parks. Jedná se o odstínění odpočinkového prostoru pro zaměstnance od zbylého průmyslového provozu. Tato stavba vyhrála 2. místo v architektonické soutěži "Best of Reality 2016" . Ačkoliv náš plot tvoří pochopitelně pouze miniaturní část celého projektu, tak nás tato skutečnost stejně potěšila :) zde se můžete podívat na další vítěze této soutěže za rok 2016. http://www.bestofrealty.cz/nejlepsi-z-realit/vitezove?cl=189

Betonové panely s dřevěnými plotovkami

Místo:

Svojetice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část: betonový,oboustranný panel a horní část: svisle vodorovně montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Dřevěný plot na kovových sloupcích.

Místo:

Chýně ,okr. Praha - západ, kraj: Středočeský

Popis:

Klienti, jejichž dům se nachází ve svahu pod silnicí, měli tento požadavek - chtěli elegantní a přitom zcela neprůhledný plot, aby jim ze silnice nebylo vidět do oken. Navrhli jsme jim tedy jednoduchý a přitom velice účinný a pěkný plot z vodorovných dřevěných plotovek, jež jsou namontovány z obou stran svislých nosných profilů. Celá konstrukce je uchycena na kovových, pozinkovaných sloupcích. Součástí plotu je automatická samonosná posuvná brána a branka. Branka má dálkové otevírání, které se přes videotelefon dá ovládat z tabletu nebo chytrého telefonu.

Venkovský plot

Místo:

Nymburk ,okr. Nymburk, kraj: Sředočeský

Popis:

Kompletní přestavba původního dřevěného venkovského plotu. Stavba se skládala z výkopu a betonáže pozinkovaných sloupků, na které se následně připevnily dřevěné pole z půlkuláčů. Použití kovových pozinkovaných sloupků, v kombinaci vakuo-tlakové impregnace plotovek, několikanásobně prodlužuje životnost tohoto typu oplocení, které se v poslední době díky tomu dostává opět do kurzu.

Celodřevěný plot na Slapech

Místo:

Stará Živohošť ,okr. Příbram, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z dřevěných plotovek, které jsou montované horizontálně a z obou stran, tak aby na pozemek nebylo vůbec vidět. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků, které jsou ještě nabarveny nahnědo práškovou barvou, tak aby ladily s dřevěnými výplněmi. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Plot z přírodního kamene s dřevěnými výplněmi

Místo:

Stochov ,okr. Kladno, kraj:

Popis:

Stavba nového plotu z přírodního kamene, v kombinaci s vodorovnými dřevěnými plotovkami. Plotovky jsou montovány ve dvou šířkách 14 a 9 cm, což vytváří velice poutavý vzor. Stejně tak barevné sladění obou materiálů působí velice vyváženě.

Fotka

22. fotka z 33.
Pro posouvání mezi fotkami použijte šipku doleva/doprava, nebo klikněte na levou/pravou polovinu fotky.