login

Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Zděný plot s bezúdržbovými plotovkami everwood

Místo:

Lysá nad Labem ,okr. Nymburk, kraj: Středočeský

Popis:

Postavena byla kompletně nová podezdívka ze štípaných tvárnic KB-Blok - žíhané barvy. Horní část je tvořena plastovými plotovkami - everwood, které jsou montované vertikálně. Stejné plotovky byly použity i na bránu a branku. Součástí bylo i zhotovení zámkové dlažby.

Zděný plot s bezúdržbovými plotovkami a tahokovem

Místo:

Mratín ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Demontáž starého plotu a jeho výměna za nový bezúdržbový. V uliční části byla postavena kompletně nová podezdívka z hladkých tvárnic KB-Blok - přírodní barvy. Horní část je tvořena pozinkovanými sloupky a výplně mezi nimi jsou tvořeny tahokovem. Ve stejném stylu je zhotovena i brána a branka. Druhá část plotu - mezi sousedy je vyrobena z bezúdržbových - dřevoplastových výplní - pilwood.

Zděný plot s dřevěnou výplní v Újezdě nad Lesy

Místo:

Újezd nad Lesy ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované horizontálně. Součástí plotu je i nová pětimetrová samonosná automatická brána a branka.

Zděný plot s dřevoplastovou výplní v obci Bašť

Místo:

Bašť ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu ze žlutých štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevoplastovými bezúdržbovými plotovkami, které jsou montované horizontálně. Součástí plotu je i nová branka a pětimetrová posuvná automatická brána, která jezdí do kopce. Dále zde byl postaven nový pletivový plot s podhrabovou deskou.

Zděný plot s bezúdržbovými plotovkami v Hovorčovicích

Místo:

Hovorčovice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Demontáž starého zděného plotu a jeho výměna za nový bezúdržbový. Postavena byla i kompletně nová podezdívka z hladkých tvarovek Best Luneta, karamelové barvy. Horní část je tvořena pozinkovanými sloupky, mezi kterými jsou namontovány bezúdržbové plotovky dřevoplus profi. Vstup na pozemek je přes novou samonosnou bránu.

Výměna dřevěných plotovek za nové dřevoplastové na Jarově

Místo:

Jarov ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Výměna starého dřevěného plotu za nový bezúdržbový. Ze staré části jsme nechali pouze kovové sloupky, které jsme obrousili a natřeli na hnědo. Na tyto sloupky se pak přimontovaly nově zhotovené dřevoplastové výplně z plotovek Pilwood.