login

Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Betonové panely s dřevěnými plotovkami ve Tetíně u Berouna

Místo:

Tetín ,okr. Beroun, kraj: Středočeský

Popis:

Další z plot z populární kombinace - spodní část: betonový oboustranný panel a horní část: vodorovně montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla automatická dvoukřídlá brána a branka. Navíc jsme zde realizovali ještě zpevněné plochy ze zámkové dlažby.

Dřevěný plot na betonových oboustranných plotových panelech.

Místo:

Chýně ,okr. Praha - západ, kraj: Středočeský

Popis:

Realizace v současnosti velice populární plotové kombinace, která je i významně podporována naší firmou. Jedná se o plot, který při příznivých nákladech kombinuje výhody všech ostatních plotových systémů. Jako podezdívka, která je ovšem bezzákladová (betonovány jsou pouze pozinkované sloupky), jsou použity oboustranné betonové panely, které vypadají velice pěkně a zároveň vytvářejí stabilní podporu pro dřevěné plotovky, jež jsou umístěné nad nimi. Neprorůstá zde tráva ani se sem nedostává zemní vlhkost. Tyto důvody, společně s kvalitní povrchovou úpravou dřevěných plotovek zaručují dlouhodobou trvanlivost tohoto typu plotu. Ta je ještě podtržena antikorozní pozinkovanou úpravou kovových sloupků. Součástí tohoto rohového plotu je i dvoukřídlá brána, branka a velká devítimetrová samonosná brána, která má za výplň svařované průmyslové panely.

Výstavba kompletního oplocení ze sibiřského modřínu ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Výstavba kompletního oplocení ve Staré Boleslavi. Přední plot se skládá z betonových panelů na kovových sloupcích, které jsou stejně jako brána s brankou nabarveny práškovou barvou do antracitového odstínu. Horní část tvoří horizontálně montovaná prkna ze sibiřského modřínu, která jsou navíc ještě rozdělena na dvě šířky, což působí velice pěkný a originálním dojmem. Boční oplocené je z klasického drátěného pletiva + podhrabové desky.

Dřevěný plot na kamenné zdi, s průmyslovým plotem

Místo:

Votice ,okr. Benešov, kraj: Středočeský

Popis:

Oba ploty jsou postaveny ve Voticích na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje. Přední plot je postaven na betonové zdi, kam je přimontován pomocí kovových sloupků s platlí pro přišroubování. Plotovky jsou montovány vodorovně z obou stran – v překryvu, to znamená, že přes plot není vidět. Společně s kamennou zdí působí velice pěkně. Boční plot je zhotoven ze svařovaných poplastovaných panelů.

Zděný plot s dřevěnými výplněmi v Praze - Satalicích

Místo:

Praha - Satalice ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze - Satalicích. Přední plot byl postaven z tvarovek Best Luneta, jako výplně jsou použita vodorovně montovaná prkna. Stejný materiál je upotřeben i na bránu a branku. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou.

Dřevěný plot

Místo:

Masečín ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového dřevěného plotu na kovových sloupcích, které jsou nabarveny na černo. Naproti tomu dřevo je pouze napuštěno bezbarvou impregnací. Ačkoliv se jedná o poměrně vzácnou kombinaci, tak výsledek vypadá moc pěkně. K plotu jsme ještě dodávali bránu, branku a dvoubranku na popelnici.

Plot z lícových cihel s dřevěnou výplní ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z lícových cihel ve Staré Boleslavi. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované vertikálně a navíc jsou vytvarovány do oblouku. Součástí plotu je i nová samonosná automatická brána a branka.

Gabionový plot se sibiřskou borovicí

Místo:

Kostelec u Křížků ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba několika typů oplocení, ploty byly postaveny kolem celého domu. Přední část tvoří gabionový plot, který slouží jako podezdívka. Na tomto gabionu jsou dále připevněny dřevěné výplně, na kovových sloupcích. Výplně jsou ze sibiřské borovice – thermowood. Součástí předního plotu jsou i dvě samonosné brány, branka a nika pro popelnice. Boční, plot do ulice, je také ze sibiřské borovice, přičemž jako podezdívka je zde použita podhrabová deska. Tyto plotové desky jsou použity i ze zbývajících dvou stran, kde slouží jako spodní část pro průmyslové plotové panely. Dále zde byly zrealizovány i přístupové cesty z velkoformátové dlažby

Plot z betonových panelů, vodorovný dřevěný plot

Místo:

Chýně ,okr. Praha západ, kraj:

Popis:

Jeden z mnoha plotů realizovaných v Chýni u Prahy. Plot je složen z betonových - oboustranných panelů, ukotvených do kovových sloupků. Mezi sloupky jsou dřevěné plotovky vodorovně montované. Stejná výplň je potom na vstupní brance a posuvné, automatické bráně. Vedle plotu se zde realizovala též terasa z velko-formátových dlaždic.

Rekonstrukce plotu ve Vyšehořovicích

Místo:

Vyšehořovice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu. Přední plot byl postaven z tvarovek z betonových plotových panelů, kovových sloupků a jako výplně slouží horizontálně montovaná prkna. Prkna jsou montovaná z obou stran, poskytují tak majiteli maximální soukromý. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou.