login

Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Tmavé plotové výplněmi

Místo:

Hořany ,okr. Kutná Hora, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Jako plotové výplně jsou použity plotovky, které jsou natřeny kontrastní tmavou barvou. Celkově tato kombinace působí velice elegantně a nadčasově. Ve stejném stylu jsou zhotoveny i obě brány a branka

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze Uhříněvsi

Místo:

Uhříněves ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze Uhříněvsi. Přední plot byl postaven ze sibiřského modřínu. Stejný materiál je upotřeben i na bránu a branku. Boční plot je z klasického pletiva s podhrabovou deskou. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou. Nová terasa je z teakového dřeva. Mezi další realizované zahradní práce byla stavba zapuštěného bazénu s filtrací a také dovezení a srovnání finální vrstvy ornice.

Zhotovení plotu z tvarovek Playblok bílé barvy, s dřevěnými výplněmi černé barvy

Místo:

Dobřichovice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Zhotovení plotu z tvarovek Playblok bílé barvy, s dřevěnými výplněmi černé barvy. Tato kontrastní kombinace působí velice pěkně a navíc jí ještě podtrhuje nový chodník z kamenných kostek světlé barvy. Součástí plotu je automatická posuvná brána na kolejnici společně s brankou.

Pletivový plot s vjezdovou bránou, nesámovaná prkna

Místo:

Kersko ,okr. Nymburk, kraj: Středočeský

Popis:

Majitel si nechal postavit nový dřevěný srub v lesích Kerska. Požádal nás o jednoduchý, ale přitom pěkný plot, který by ladil s jeho novým domem. Navrhli jsme mu pletivový plot černé barvy (stejná barva jakou má střecha srubu) a k tomu samonosnou bránu s branku, obloženou přírodními, nesámovanými prkny, v barevném odstínu Kiefer. Vznikl z toho ucelený komplet, který krásně ladí s jejich novým domovem.

Dřevěné oplocení kontejnerů na tříděný odpad

Místo:

Bašť ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Stavba dřevěného oplocení, původního nekrytého stání kontejnerů na tříděný odpad, před mateřskou školu v obci Bašť. Horizontální dřevěná pole byla připevněna na předem zabetonované pozinkované sloupky, tak aby zde vznikly pouze malé mezery.

Plot z betonových panelů exklusiv s dřevěnou výplní v Kamenici u Prahy

Místo:

Kamenice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z oboustranných betonových panelů exklusiv - pískovcové barvy. Součástí byla i nová dvoukřídlá automatická brána a branka. Výplň je z dřevěných prken, které jsou montované z obou stran, tak aby přes ně nebylo vidět.

Dřevěný plot ve Zvoli u Prahy

Místo:

Zvole ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Nový dřevěný plot s podhrabovými deskami ve Zvoli u Prahy. Plot nahradil původní, který byl již ve špatném stavu. Součástí dodávky byla automatická posuvná brána a branka.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami v Holubici

Místo:

Holubice ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část: betonový, oboustranný panel a horní část: svisle montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků, stejný materiál je použit i na vodorovné nosníky. Součástí dodávky byla dvoukřídlá brána a branka.

Dřevěný neprůhledný plot v Pitkovicích

Místo:

Pitkovice ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového dřevěného plotu, který je tvořen palubkami, což znamená, že plot je plně neprůhledný a zajišťuje majitelům maximální soukromí.

Plot z betonových tvarovek Play blok, dřevěné vodorovné plotovky

Místo:

Hostivice ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu v Hostivici u Prahy z tvarovek Play blok, od firmy KB Blok. Plot byl vystavěn ze dvou stran rohového domu a společně s neprůhlednými dřevěnými výplněmi, poskytuje investorovi naprosté soukromí od ulice, která jejich dům obklopuje. Kolem domu jsme dále realizovali chodníčky z velko-formátové dlažby. Stejné dlaždice (od firmy Pressbeton) jsme pokládali před domem, kde parkují dvě osobní auta.