login

Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Oplocení kolem rodinného domu v Hostivici

Místo:

,okr. , kraj:

Popis:

Další z plotů v Hostivici u Prahy. Tentokrát jsme stavěli různé ploty kolem celého domu. Přední tvoří podezdívka, která je vyzděna z tvarovek Best. Jako výplně jsou použity dřevěné plotovky v profilu 40x30 mm, montované horizontálně. Stejné provedení je i na Bráně a brance. Boční ploty jsou vypnuty z poplastovaného pletiva.

Dřevěný plot v Praze - Uhříněvsi

Místo:

Uhříněves ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Další z plot z populární kombinace - spodní část: podhrabová deska a horní část: vodorovně svisle dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí kovových, pozinkovaných sloupků. Součástí dodávky byla ještě branka a pletivový plot s podhrabovou deskou.

Kombinovaný plot ze dřeva, pletiva a lícových cihel

Místo:

Praha - Pitkovice ,okr. Praha 22, kraj:

Popis:

Další oplocení v píkovicích se tentokrát skládalo z několika typů plotů. Ploty byly postaveny úplně nové. Přední část je zhotovena z kovových sloupků, na kterých jsou vodorovně připevněny plotovky. Stejná výplň ji i na brance a posuvné bráně. V levém rohu si majitelka přála postavit sloupek z bílých, vápenopískových cihel, tak aby ladil se stávajícím elektropilířem, který je ze stejného materiálu. Zadní plot u terasy je smontován z dřevěných palubek, tak aby přes něj nebylo vidět a majitelé zde měli soukromí. Zbylý plot je natažen z poplastovaného pletiva s podrabovými deskami.

Další z mnoha plotů v Praze - Pitkovicích

Místo:

Pitkovice ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze - Pitkovicích. Přední plot byl postaven z podhrabových desek, kovových sloupků a jako výplně slouží horizontálně montovaná prkna. Stejný materiál je upotřeben i na bránu a branku. Boční plot je celý, až to výšky 2 metry, postaven z betonových panelů. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou.

Zděný plot s dřevěnou výplní v Praze Křeslicích

Místo:

Křeslice ,okr. Praha, kraj: Praha

Popis:

Kompletní úprava venkovních plot a stavba nového plotu u rodinného domu v Praze - Křeslicích. Plot je složen z žlutých tvarvek kb-blok, horní část je z dřevěných plotovek montovaných svisle. Zákazníkovi jsme také položili všechny zpevněné plochy pro auto a pěší, společně s novou terasou. Dále byl zcela nově zbudován chodník i s obrubníky.

Oplocení kolem rodinného domu v Hřebči u Kladna

Místo:

Hřebeč ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Zde jsme opět dodávali kompletní oplocení – dva ploty, společně s dlažbou na carportu, terase a na chodníčkách kolem domu. Navíc jsme zde zbudovali drenážní systém s retenční, vsakovací nádrží. Plot do ulice je z KB Bloku, s dvojitými masivními sloupky, výplň je dřevěná s vertikálně montovanými plotovkami. Přístup na pozemek je zajištěn přes dvoukřídlou automatickou bránu a vstupní branku. Zbývající strany jsou zhotoveny z betonových oboustranných panelů.

Plot z přírodního kamene - pískovec, vodorovná prkna

Místo:

Dolní Chabry ,okr. Praha 8, kraj:

Popis:

Stavba plotu z pískovcových bloků strojově opracovaných. Součástí plotu jsou výplně, brána a branka s horizontálními prkny o šířce 20 cm, které jsou montované z obou stran – překládané, tak aby přes ně nebylo vůbec vidět. Dále zde byla realizovaná dlažba před garáží z velko-formátových dlaždic.

Dřevěný plot na betonových panelech

Místo:

Chýně ,okr. Praha - západ, kraj: Sředočeský

Popis:

Další stavba našeho podporovaného typu oplocení z betonových panelů, dřevěných plotovek a pozinkovaných sloupků. Panely mají vzor štípaného kamene a plotovky jsou umístěné s minimálními rozestupy (max. 3 mm), což zajišťuje jejich téměř 100% neprůhlednost. Samonosná dálkově ovládaná brána k tomuto plotu také výborně pasuje. Navíc zvolená kombinace světlé přírodní podezdívky a tmavého odstínu plotovek vypadá velice dobře

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok ve Staré Boleslavi

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované horizontálně. Součástí plotu je i nová samonosná automatická brána a branka. Dále jsme zde realizovali kompletní venkovní zpevněné plochy: terasu, chodníky, vjezd pro auta a dále pak zahradní úpravy.

Dřevěné oplocení kolem dětského hřiště v Brandýsku

Místo:

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového dřevěného plotu kolem dětského hřiště v Brandýsku u Kladna. Plot je uchycen na kovových sloupcích. Vstup zajišťují tři branky a jedna větší brána pro údržbu hřiště.