login

Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Reference
Bílý kb-blok s dřevěnou výplní v Chýni

Místo:

Chýně ,okr. Praha-západ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z bílých štípaných bloků KB-Blok. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované vertikálně. Součástí plotu je i nová, posuvná, automatická brána, branka a točna na popelnici.

Zděný plot s dřevěnou výplní

Místo:

Hřebeč ,okr. Kladno, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu ze štípaných tvárnic KB-Blok. Horní část je tvořena dřevěnými plotovkami, které jsou montované horizontálně. Součástí plotu je i nová pětimetrová samonosná automatická brána a branka.

Rekonstrukce dřevěného plotu

Místo:

Havlíčkův Brod ,okr. Havlíčkův Brod, kraj: Vysočina

Popis:

Kompletní rekonstrukce původního dřevěného plotu. Součástí byla demontáž a likvidace stávajících plotovek, následné obroušení a nové natření sloupků. Na takto revitalizované sloupky byly následně připevněny plotové výplně v modré barvě, přičemž plotovky jsou zde montované z obou stran, tak aby přes plot při kolmém pohledu z ulice nebylo vidět. Plotovky jsou montované na kovové příčníky, které jsou pozinkovány a následně ještě opatřeny komaxitovou barvou (práškovou – v peci vypálenou). Nosníky mají identickou modrou barvu jako plotovky.

Rekonstrukce dřevěného plotu v Teplicích

Místo:

Teplice ,okr. Teplice, kraj: Ústecký kraj

Popis:

Demontáž původních dřevěných plotovek, obroušení a natření všech kovových konstrukcí, renovace zděných sloupů. Na takto připravené nosné části byly usazeny nové dřevěné plotové výplně.

Plot z betonových panelů, dřevěné svislé plotovky

Místo:

Chýně ,okr. Praha západ, kraj: Středočeský

Popis:

Další z plotů realizovaných v Chýni u Prahy. Plot je složen z betonových - oboustranných panelů, ukotvených do kovových sloupků. Mezi sloupky jsou dřevěné plotovky svisle montované. Stejná výplň je potom na vstupní brance a posuvné, automatické bráně.

Zděný plot s dřevěnou výplní a plot z betonových panelů

Místo:

Kralupy nad Vltavou ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového oplocení, které se skládá z dvou různých typů. Uliční plot je tvořenou kb-blokem a dřevěnými plotovkami. Plot k sousedům se skládá z betonových panelů. Brána je samonosná automatická, opatřená černou práškovou barvou. Stejně tak je i laděná branka. Součástí dodávky bylo i zhotovení chodníčku a terasy z velkoformátové dlažby od firmy Best a dále ještě zahradní domek.

Betonové panely s dřevěnými plotovkami

Místo:

Odolena Voda ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba nového plotu z velmi oblíbené kombinace - spodní část betonový: oboustranný panel a horní část: svisle vodorovně montované dřevěné plotovky. Plot drží pohromadě pomocí betonových sloupků.

Plot ze štípaných tvarovek, dřevěné plotové výplně

Místo:

Brandýs nad Labem ,okr. Praha východ, kraj: Středočeský

Popis:

Stavba plotu na klíč z betonových štípaných tvarovek, přírodní barvy, od firmy KB-BLOK. Výroba a montáž automatické vjezdové brány a branky. Plotové výplně jsou vyrobeny z dřevěných plotovek, montovaných svisle. Zadní část domu je oplocena poplastovaným pletivem zelené barvy, s podhrabovými deskami.

Dřevěné plotové výplně

Místo:

Jevany ,okr. Praha-východ, kraj: Středočeský kraj

Popis:

Výroba a montáž posuvné brány na kolečkách, dvoukřídlé brány a dřevěných plotových výplní.

Vyjádření klienta:

Byli jsme nadmíru spokojeni, jste snad jediní, kteří na celém domě udělali všechno podle plánu a včas.

Tmavá plotová pole

Místo:

Choteč ,okr. Praha - západ, kraj: Sředočeský

Popis:

Plotové výplně ze svisle montovaných dřevěných plotovek, v tmavém odstínu nussbaum. Plotvky jsou připevněny na vodorovných nosných profilech z pozinkovaných jaklů.